První domácí zápas Mamuti nestačili na Gladiátory

Juniorka Přerov Mammoths ve svém první domácích vystoupení nestačila na Vysočinu Gladiators. Mamuti se ujali vedení krásnou passovou akcí zakončenou touchdownem Petra Škváry. Avšak Vysočina bleskově zeragovala a do konce první čtvrtky stav otočila. Ve druhé čtvrtině na scoreboard připisovaly body oba týmy, kdy si připsali po dvou touchdownech, za Mamuty skórovali Jan Hlatký a Čeněk Čapka, a tak se do poločasové přestávky odcházelo za stavu 21:40. Do druhé poloviny vstoupili mamuti s odhodláním něco s nepříznivým stavem udělat. Bohužel jejich snahy končili neslavně. Na výsledkovou tabuly připsali body jen Gladiátoři a upravili tak konečný stav na 21:55. Mammoths si tak pohoršili na bilanci 1-2 a jejich snaha o finále juniorské ligy vede pouze přes výhry ve všech následujících zápasech. První pokus budou mít 8.10. od 14:00 proti Prague Black Panthers.

Autor: Petr Tvaróg

Fotografie ze zápasu najdete zde:

Úspěch nejmenších na turnaji v Ostravě

V prvním zápase se mamuti utkali s Brno Sígrs kde postupně skórovali Jakub Cedidlo, Jiří Horák a Lucie Mácová. Naší obraně se podařilo udržet útok soupeřů na uzdě a povolila pouze 6 bodů. Zápas tedy pro nás skončil vítězně 20:6.

V druhém zápase se znovu prosadil Jakub Cedidlo a Lucie Mácová. Oba si připsali po dvou touchdownech a skóre uzavřel Jiří Josepčuk touchdownem přes celé hřiště. Proti Ostrava Steelers 2 jsme vybojovali další vítězství 33:19.

A poslední zápas? Prohra s Alligators o jediný bod! Opět se dvakrát prosadil Jakub Cedidlo při konečném skóre 14:13.

Příští neděli se na vás budeme těšit na domácím turnaji ❤️.