0
Zápasů
0
Výher
0
Bodů

Chceš se k nám přidat? Nikdy není pozdě!

NÁBOR JUNIORŮ

Pokud patříš mezi ročníky 2000 – 2002 a chceš si zahrát americký fotbal, pak máš jedinečnou příležitost. Nově v Přerově zakládáme tým juniorů, který se přihlásí do sezóny 2019. Ta začíná v září a končí posledním finálovým zápasem v listopadu. Nábor proběhne 29. 7. v 18 hod. na stadionu Spartaku (událost na Facebooku)

Pokud máš zájem, můžeš nás kontaktovat na naší facebookové stránce, e-mailu: info@prerovmammoths.cz nebo telefonním čísle: 731 077 218 (Radim Dohnal). Všechny dotazy ti zodpovíme a těšíme se na tebe!

NÁBOR SENIORŮ

Jako každoročně jsme po krátkém letním odpočinku uspořádali nábor nových hráčů, který se uskutečnil během dvou náborových tréninků v měsíci září v areálu Viktorky Přerov.

Poprvé byl letos součástí náboru i tzv. Combine, což je takové měření rychlosti a síly v disciplínách, které souvisí s tímto krásným sportem. Pro kluky, kteří přišli na nábor, bylo jistě zajímavé poměřit síly s hráči, kteří už mají něco za sebou, protože testování se zúčastnili všichni. Na těchto dvou trénincích se ukázala spousta velmi šikovných kluků a dokonce bych řekl, že co se týče připravenosti po fyzické stránce, byl to nejlepší nábor v historii klubu.

Všichni, kteří se rozhodli, že jim nestačí jen zkusit nábor a chtějí být součástí mamutího stáda, se pak přesunuli do tělocvičny, kde pod vedením trenérů a starších hráčů pilovali základní dovednosti, zpočátku obecně a pak orientačně rozdělení do skupinek podle somatotypu s výhledem na možnou pozici, kterou by později mohli zastávat. Starší hráči dostali na podzim individuální tréninkové plány a ve skupinách nabírali především fyzičku. Po novém roce jsme se přesunuli na umělou trávu. 

Nábory probíhají pravidelně vždy v měsíci září. Sleduj naši facebookovou stránku, kde se dozvíš novinky jako první.

Poslední nábory proběhly v těchto termínech:

Nábor bude probíhat na atletickém stadionu Přerov (Viktorka) – mapa zde

Hledáme hráče bez ohledu na fyzické parametry. Ať si silný, hubený, vysoký či malý, u nás si v týmu místo najdeš! Podívej se na fotky níž, jak probíhal nábor minulý rok.

Od České asociace amerického fotbalu

Základy amerického fotbalu

Vysvětlení pravidel a principů amerického fotbalu, které byly odvysílány v magazínu Touchdown na ČT sport, naleznete na YouTube kanálu České asociace amerického fotbalu.