Mamuti urvali výhru v posledním zápase

Přerovští mamuti vycestovali do daleké Příbrami, kde je čekal vyrovnaný soupeř. Mammoths i Bobcats čekali, po odhlášení Bears, na první oficiální výhru v sezóně. Do střetnutí lépe vstoupili hosté z Přerova, kdy se po jedno-yardovém běhu quaterbacka Patrika Puchaly a potvrzeném kopu Jiřího Lasovského ujali vedení 7:0. A za stejného skóre se měnili strany po první čtvrtině. Ve druhé čtvrtině opět bodovali jen Mammoths. Po passové akci si pro svůj 38yardový touchdown doběhl Čeněk Čapka a Lasovský se opět nemýlil. Poločasové skóre bylo tedy 14:0 ve prospěch Přerovanů.

Do druhé půle doslova vlétli Příbramští jak vítr, který provázel celý zápas. Během jediné minuty dokázali stáhnout rozdíl ve skóre na pouhé dva body po touchdownech Matějky a Valíka. Mamuti se najednou začali bát o výsledek zápasu, avšak hlavní trenér mamutů Radim Dohnal zareagoval do čtvrté čtvrtiny úpravou playbooku a Mammoths přidali dva touchdowny, které si oba připsal Petr Škvára. Bobcats pouze jedním touchdownem snížili stav na konečných 18:27. Přerov Mammoths U21 tak zakončili sezónu Juniorské ligy s bilancí 1-3 a nyní čeká všechny hráče příprava v preseason se seniorkou a uvidíme, kteří se prosadí i do mamutího Áčka.

Uzavření flagové sezóny

Naši nejmenší odehrají poslední turnaj této sezóny v sobotu 28.10 proti Ostrava Steelers 2, Brno Sígrs Orange a Vysočina Gladiators. Turnaj se koná v Brně za Lužánkami od 14:30. Pokud budete mít cestu kolem, určitě doraže podpořit naše mladé talenty!