Zápas v Brně předčasně ukončila bouřka

Sobotní duel 2. kola Paddock ligy musel být předčasně ukončen kvůli nepřízni počasí. Mamuti v tu chvíli prohrávali s domácími Sígrs 0:20 a tento výsledek se stal konečným. Po vítězné premiéře v nejvyšší soutěži proti ostravským Steelers si Mamuti připisují první porážku.


První půhodinové přerušení přišlo před začátkem druhého poločasu. Rozcvičení Mamuti se těšili na hřiště a chtěli s výsledkem něco udělat. Jenže těsně před výkopem se na obloze objevily další blesky a rozhodčí opět přerušili zápas a následně jej ukončili. O jeho osudu měl rozhodnout soutěžní komisař. Oba týmy se nakonec dohodly, že se utkání nedohraje ani v náhradním termínu.

S rozhodnutím souhlasíme, nemá smysl dohrávat polovinu zápasu někdy ve volném týdnu, kdy si potřebujeme odpočinout,“ má jasno ofenzivní koordinátor Přerova Radim Dohnal.

Tři povedené pasy americké posily Brňanů, quaterbacka Douglase Webstera, dovedly Sígrs ke třem touchdownům v prvním poločase. Mammoths se proti fungující obraně Brna tentokrát prosazovali těžko.

„Pokaždé když se nám podařila nějaká akce pro nějaký větší zisk, tak byl na hřišti podle rozhodčích faul. Dařilo se jim zastavovat naši běhovou hru. Obrana hrála dobře, rozdílové bylo to, že Američan vytěžil z minima maximum,“ ohlížel se Radim Dohnal.

Stoklásek hledajíc příjemce passu. Autor: Roman Paveska

Mamuty do Brna přijela podpořit i početná a hlasitá skupina fanoušků, kteří přes déšť nepřestávali své oblíbence podporovat. „Díky nim jsme se cítili jako na domácím stadionu,“ nezapomněl zmínit Dohnal.

Přerov tak po famózním vstupu do soutěže proti dalšímu favoritovi padl, další duel však opět sehraje před skvělou domácí kulisou. V neděli 30. srpna si Mamuti se Sígrs střihnou od 14 hodin odvetu.

Autor: Michal Gregor a Ivan Němeček / Deník

Fotogalerie ze zápasu. Autor fotografií: Roman Paveska

Sleduj nás!


Nejnovější články

  • V souboji nováčků zvítězili Mamuti6.10.2020
  • V prvním utkání jsme porazili vícemistry Ostrava Steelers17.8.2020
  • V premiérovém ročníku Paddock eLigy skončili Mamuti na 2. místě15.6.2020
  • Z hřiště k PlayStationu. V Paddock elize se utkáme s dalšími týmy.14.4.2020

Nejaktuálnější video z YouTube