V premiérovém ročníku Paddock eLigy skončili Mamuti na 2. místě

Ve finálové sérii Paddock eligy jsme podlehli ostravským Steelers 2:1 na duely a skončili tak na celkovém 2. místě. Celý ročník virtuální eligy vyvrcholil v profesionálním herním studiu s komentářem.


V semifinále jsme se utkali s Ústí nad Labem Blades. V tomto duelu jsme potvrdili roli favoritů, a dvěma vítězstvími Smičky a Dohnala jsme měli účast ve finále jistou. Tam nám byli soupeři Ostrava Steelers, kteří v semifinále zdolali Prague Lions.

Také finále se hrálo na dva vítězné duely. Ostravský David Bria ve finále potvrdil své herní dovednosti a po vítězství 42:7 připsal pro Ostravu první vítězný duel. Přerovský Radim Dohnal potvrdil formu ze základní části a odvrátil konec finálové série vítězstvím 20:10 nad Janem Telnarem. O titulu v prvním ročníku Paddock eligy tak musel rozhodnout až třetí duel, ve kterém se proti sobě představili přerovský Daniel Smička a ostravský Jakub Tröster.

Fanoušci virtuálního amerického fotbalu si nemohli přát lepší koncovku finále. Rozhodující zápas nabídl několik zvratů a neobvyklých situací. V závěrečných minutách dokázali oba hráči skórovat a přetahovat se o vedení. Za stavu 24:24 se Jakub Tröster dostal na vzdálenost pro field goal a pět vteřin před koncem zápasu zajistil svému týmu vítězství 27:24 a titul Ostravě.

Zdroj: ČAAF

Sleduj nás!


Nejnovější články

Nejaktuálnější video z YouTube