Představení nového partnera – Ultimate Fitness

Začala nám sezóna 2020 a kromě úspěchu našeho juniorského týmu v podobě historicky prvního vyhraného zápasu, se i v seniorském mužstvu neustále něco děje. Jedinou změnou je to, že se dění ze hřiště přesouvá do zákulisí. První věc, která se povedla, je navázání spolupráce s novým partnerem. S hrdostí vám tak přestavujeme Ultimate Fitness Olomouc!


Všichni jsme si vědomi, že účast v nejvyšší soutěži (Paddock liga) bude nesmírně náročná a podřizujeme tomu i přípravu na sezónu. Podzim byl vždy věnován náboru (budeme se mu věnovat zase), kdy hráči předávali své zkušenosti nováčkům a na společnou přípravu jsme se scházeli až na začátku kalendářního roku. Jestli ale chceme být úspěšní, musíme přípravu týmu posunout na další level. Od individuální kondiční přípravy, přecházíme na týmovou kondiční přípravu. Po zkušenostech několika našich hráčů s prací osobního trenéra (bude představen později), jsme se rozhodli jeho práci využít ve prospěch celého týmu. Ale nastal problém v podobě hledání vhodných prostor, kam by se vešel celý tým. V Přerově žádné vyhovující prostory nejsou, a tak jsem oslovili Ultimate Fitness v Olomouci.

Po krátkém “oťukávání” jsme domluvili spolupráci a s hrdostí vám mohu oznámit, že naším novým partnerem pro celý podzim se stává právě Ultimate Fitness Olomouc. Špičkově vybavený gym, který je plně schopen uspokojit potřeby našeho týmu a hlavně jednání s nimi byla naprosto férová a zájem pro navázání spolupráce byl oboustranný. Pokud některý ze sportovních klubů hledá prostory pro provádění silově-kondiční přípravy, mohu jen vřele doporučit.

Díky nově navázané spolupráci tak od podzimu budou probíhat dvě tréninkové jednotky týdně, pod vedením zkušeného trenéra, díky čemuž bychom měli být na jaře silnější, obratnější, rychlejší a v neposlední řadě by celá příprava měla přispět k prevenci zranění. S narůstajícím zápasovým zatížením totiž vzrůstá i riziko zranění, místo dosavadních 8 zápasů v základní části jich příští sezónu odehrajeme 10, a právě zkušenosti jiných týmů ukazují, že právě zranění hráčů může pokazit dobře rozehranou sezónu.

Tímto vítám Ultimate Fitness Olomouc mezi našimi partnery a těším se na dlouhodobou spolupráci.

Petr Stejskal, předseda klubu

Sleduj nás!


Nejnovější články

Nejaktuálnější video z YouTube