Juniorka Přerov Mammoths ve svém první domácích vystoupení nestačila na Vysočinu Gladiators. Mamuti se ujali vedení krásnou passovou akcí zakončenou touchdownem Petra Škváry. Avšak Vysočina bleskově zeragovala a do konce první čtvrtky stav otočila. Ve druhé čtvrtině na scoreboard připisovaly body oba týmy, kdy si připsali po dvou touchdownech, za Mamuty skórovali Jan Hlatký a Čeněk Čapka, a tak se do poločasové přestávky odcházelo za stavu 21:40. Do druhé poloviny vstoupili mamuti s odhodláním něco s nepříznivým stavem udělat. Bohužel jejich snahy končili neslavně. Na výsledkovou tabuly připsali body jen Gladiátoři a upravili tak konečný stav na 21:55. Mammoths si tak pohoršili na bilanci 1-2 a jejich snaha o finále juniorské ligy vede pouze přes výhry ve všech následujících zápasech. První pokus budou mít 8.10. od 14:00 proti Prague Black Panthers.

Autor: Petr Tvaróg

Fotografie ze zápasu najdete zde:

Úspěch nejmenších na turnaji v Ostravě

V prvním zápase se mamuti utkali s Brno Sígrs kde postupně skórovali Jakub Cedidlo, Jiří Horák a Lucie Mácová. Naší obraně se podařilo udržet útok soupeřů na uzdě a povolila pouze 6 bodů. Zápas tedy pro nás skončil vítězně 20:6.

V druhém zápase se znovu prosadil Jakub Cedidlo a Lucie Mácová. Oba si připsali po dvou touchdownech a skóre uzavřel Jiří Josepčuk touchdownem přes celé hřiště. Proti Ostrava Steelers 2 jsme vybojovali další vítězství 33:19.

A poslední zápas? Prohra s Alligators o jediný bod! Opět se dvakrát prosadil Jakub Cedidlo při konečném skóre 14:13.

Příští neděli se na vás budeme těšit na domácím turnaji ❤️.