Zdravíme všechny naše fanoušky. V současné době nemůžete vidět náš tým nikde na hřišti, protože kluci mají přípravu v gymech. Nicméně stále na vás myslíme. Co máme totiž u nás na Moravě spojené se sledováním jakéhokoliv sportovního utkání? Asi není těžké uhodnout, že je to pivo. A proč o tom píšu?

Už nějakou dobu nosím v hlavě nápad, že bychom vám chtěli na zápasech prodávat „mamutí pivo“. A protože sny se mají plnit, podařilo se nám navázat spolupráci s Pivovarem Parník. Podmínkou bylo, aby to bylo přerovské pivo, se kterým jsme už na první schůzce našli společnou řeč. Tento týden jsme pak společně se zástupci vás fanoušků ladili chuť piva, které bude uvařeno speciálně pro vás. Strávili jsme v Pivovaru Parník příjemný čas a vybrali chuť Mamutího ležáku, která by nás měla charakterizovat. Něco málo z této důležité akce můžete vidět v naší fotogalerii.

A když to pivo nazýváme pracovně Mamutím ležákem, není to jen tak, bude totiž obsahovat jednu přísadu, díky které bude moci hrdě nosit tento název. A o jakou přísadu jde? Zatím to ještě ven nepustíme a vy si zkuste do komentářů tipnout, co by to mohlo být. A aby těch překvapení nebylo málo, tak kromě točeného piva na zápasech pro vás chystáme ještě jedno překvapení spojené s naším ležákem. Sledujte nás a těšte se.

Petr Stejskal