Dozvuky plesu aneb vyhlášení nejlepších hráčů

V sobotu 29. února jsme uspořádali historicky první ples klubu amerického fotbalu Přerov Mammoths. Při této události jsme zároveň předávali ceny nejlepších hráčů za sezónu 2019.


Návštěvníky Městského domu v Přerově na plese hudebně doprovázela skupina Ema White. V rámci doprovodného programu se představili mladé gymnastky ze Žlutavy. Hosté pak soutěžili téměř o 120 cen v soutěži, z nichž hlavní cenou byl poukaz na 10 000 Kč do cestovní kanceláře Fischer. 

Hlavní hřeb večera byl spjat s předáváním cen nejlepšícm hráčům za sezónu 2019. O vítěžích rozhodovali samotní hráči a trenéři klubu.

MVP Defense 2019 – Lubomír Dohnal

Od začátku předávaní této ceny nikdo jiný neokusil, jaké to je potěžkat si sošku pro nejlepšího hráče obrany. Lubomír Dohnal si tuto cenu odnesl již popáté v řadě, a nutno podotknout, zcela zaslouženě. Když je na hřišti obrana, je tento hráč s číslem 73 zcela nepřehlédnutelný a efektivně zastavuje většinu soupeřových útoků. 

Lubomír Dohnal při krátkém rozhovoru s moderátorem. Foto: Michal Zavadil

MVP Ofense 2019 – Michal Stoklásek

Po Michalovi Bockovi převzal letos cenu pro nejlepšího hráče útoku quarterback Michal Stoklásek. V sezóně 2019 poslal nespočet přesných passů na receivery a sám si připsal 8 touchdownů.

Štastný Stoklásek při přebírání ceny pro nejlepšího hráče útoku. Foto: Michal Zavadil

MVP 2019 – Michal Stoklásek

Nejužitečnějším hráčem celého týmu Přerov Mammoths byl zvolen také Michal Stoklásek. Ze sobotního večera si odnesl dvě ceny. A kdo jiný taky? Stoklásek byl tahounem týmu po celou sezónu. Když bylo potřeba zahrát, zaběhnout a zapassovat, byl u toho právě Michal. 

Pózující Stoklásek s ceny pro MVP a MVP Ofense. Zdroj: archiv M. Stokláska

Na reprezentačním plese se předávali i další ceny. Trojef pro nejlepšího nováčka si odnesl Marek Školoudík, který hrál v sezóne 2019 za A-tým i nově vzniklou juniorku. Nejlepším juniorem byl zvolen Adam Žouželka. Cenu sympatie, o které rozhodovali fanoušci, si odnesl Zdeňěk Šulák. Všem moc gratulujeme.

Všechny fotografie z plesu jsou dostupné na Facebooku.